Absolent Group

Skupina Absolent Group AB vyvíjí a vyrábí filtrační zařízení pro odsávání aerosolů. Dodáváme čistý vzduch a vylepšujeme tak pracovní podmínky zaměstnanců po celém světě.

Absolent Filtermist.com Bristol MultiFan DustCheck Avani Ecogate DCS Gallito Cades

Naší vizí je být světovým lídrem v oblasti průmyslové filtrace vzduchu a zároveň značkou, která je zárukou odpovědnosti vůči životnímu prostředí.

Hodnotami společnosti jsou: kvalita, inovace, péče o zákazníky a zodpovědnost.

Skupina Absolent působí ve více než šedesáti zemích světa a nabízí širokou škálu řešení pro odsávání olejové a emulzní mlhoviny, olejového kouře, par a prachu v řadě odvětví jako je automobilový, letecký, potravinářský či zdravotnický průmysl, výroba obráběcích strojů nebo kovoobrábění.

Absolent Group AB, se sídlem ve švédském Lidköpingu, zahrnuje deset klíčových značek – Absolent AB, Avani, Bristol Tool & Gauge Int. GmbH, Cades, DCS Limited, Dustcheck, Ecogate, Filtermist, Gallito a Multi-Fan Systems.

Produkty Absolent jsou vyráběny ve Švédsku, Filtermist má svůj výrobní závod v kraji Shropshire v Anglii, produkty Dustcheck se vyrábí v anglickém městě Stroke-on-Trent a z Velké Británie rovněž pochází výrobky firmy Gallito.

Každá značka má svůj vlastní charakter a vystupuje jako nezávislá entita ve svém průmyslovém odvětví.

Skupina Absolent má své dceřiné společnosti v Číně (Peking a Šanghaj), Francii, Indii, Singapuru a Spojených státech.